Popote Knijpzak Maïs-puree vanaf 4/6 maanden Bio 120 g
|
|
Levering tussen 3 en 4 dagen voor 6,50 € Gratis vanaf 49 € |
|
|
Levering tussen 3 en 6 dagen voor 7,95 € Gratis vanaf 89 € |
|
|
Levering tussen 2 en 3 dagen voor 11,95 € |
Popote Knijpzak Maïs-puree vanaf 4/6 maanden Bio 120 g is de ideale metgezel om uw baby kennis te laten maken met de geneugten van de natuur.
Samengesteld uit 100% biologische producten, bevat deze knijpzak een romige puree van biologische maïs, ideaal voor baby's vanaf 4 maanden.
Naast het stimuleren van de smaak en de zintuiglijke ontwikkeling van de baby, vormt het een natuurlijke bron van essentiële voedingsstoffen voor de groei en ontwikkeling. De gladde en smeltende textuur van deze puree vergemakkelijkt de overgang naar vaste voeding en bevordert tegelijkertijd de zelfstandigheid en de motoriek van de baby.
De inhoud van 120 g past perfect in een gezond en evenwichtig dieet, terwijl het een heerlijke en natuurlijke smaakervaring biedt aan uw kleintje.
Knijpzak geproduceerd zonder BPA.
Zonder toegevoegd zout. Glutenvrij.
Gecertificeerd Biologische Landbouw. Controle FR-BIO-01.
Geproduceerd in Frankrijk.
Om op te warmen: plaats de knijpzak in een warmwaterbad of giet de inhoud in een kommetje voor de magnetron.
Controleer de temperatuur voor het serveren.
Plaats de knijpzak nooit rechtstreeks in de magnetron.
Indien de knijpzak niet is opgewarmd, kan deze goed afgesloten in de koelkast worden bewaard en tot 48u na opening worden geconsumeerd.
Laat uw kind jonger dan 36 maanden niet met de dop spelen en laat het niet zonder toezicht.
Voor opening op kamertemperatuur bewaren.
Zoete maïs* 75%, Water 25%.
* Ingrediënten uit de biologische landbouw.
| Gemiddelde voedingswaarden | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 264 kJ / 63kcal |
| Vetten | 1,6 g |
| waarvan Verzadigde vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | ,7 g |
| waarvan Suikers | 4,5 g |
| Vezels | 2,7 g |
| Eiwitten | 2,1 g |
| Zout | 0,02 g |
| Natrium | 6 mg |
| EAN Code | 3760262840062 |
| Vorm | Puree |
| Presentatie | Fles |
| Capaciteit | 120 g |
Het merk ontdekken
