Vitabio Cool Fruits Multismaken 4 Biologische Recepten 20 Knijpzakjes van 90 g
|
|
Levering tussen 3 en 4 dagen voor 6,50 € Gratis vanaf 49 € |
|
|
Levering tussen 3 en 6 dagen voor 7,95 € Gratis vanaf 89 € |
|
|
Levering tussen 2 en 3 dagen voor 14,95 € |
Vitabio Cool Fruits Multismaken 4 Biologische Recepten 20 Knijpzakjes van 90 g worden geproduceerd in Nouvelle-Aquitaine op basis van Franse appels.
Ideaal voor het vieruurtje of voor onderweg, dit praktische pakket met 20 knijpzakjes helpt om een van de 5 aanbevolen porties groenten en fruit per dag binnen te krijgen, en biedt zo een gezonde en smakelijke optie om de kleine honger te stillen. Deze knijpzakjes zijn de perfecte keuze voor gezonde en heerlijke tussendoortjes. Dankzij hun samenstelling op basis van biologisch fruit bieden deze heerlijke zakjes een natuurlijke bron van vitamines en essentiële voedingsstoffen.
Zonder toegevoegde suikers garanderen ze een evenwichtige snackoptie, ideaal voor kinderen en gezondheidsbewuste volwassenen. Bovendien maakt hun praktische aard ze een ideale keuze voor onderweg, omdat ze op elk moment van de dag een voedzame oplossing bieden. Elk zakje zorgt voor een unieke smaakervaring en biedt tegelijkertijd de nutritionele voordelen van fruit voor een gezonde en heerlijke snackoptie op elk moment van de dag:
- 5 x Banaan Appel,
- 5 x Appel,
- 5 x Appel Perzik Abrikoos,
- 5 x Appel Peer.
Zonder toegevoegde suikers.
Gecertificeerde Biologische Landbouw. Controle FR-BIO-01.
Geproduceerd in Frankrijk.
De knijpzakjes kunnen op kamertemperatuur worden bewaard.
Na opening kan het goed gesloten zakje 24u in de koelkast worden bewaard.
Verpakt onder beschermende atmosfeer.
- Banaan Appel : Banaan* 50%, appel uit Frankrijk* 49,5%, geconcentreerd citroensap* 0,5%.
| Voedingswaarde | Per 100 g |
|---|---|
| Energetische waarde | 285 kJ/67 kcal |
| Vetten | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan suikers | 15 g |
| Vezels | 2 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Zout | <0,01 g |
- Appel : Appel uit Frankrijk* 99,9%, citroensap* 0,1%.
| Voedingswaarde | Per 100 g |
|---|---|
| Energetische waarde | 202 kJ/48 kcal |
| Vetten | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan suikers | 10 g |
| Vezels | 1,9 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | <0,01 g |
- Appel Perzik Abrikoos : Appel uit Frankrijk* 69,9%, perzik* 20%, abrikoos* 10%, citroensap* 0,1%.
| Voedingswaarde | Per 100 g |
|---|---|
| Energetische waarde | 209 kJ/49 kcal |
| Vetten | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan suikers | 10 g |
| Vezels | 1,9 g |
| Eiwitten | 0,4 g |
| Zout | <0 01 g |
- Appel Peer : Appel uit Frankrijk* 59,9%, peer* 40%, citroensap* 0,1%.
| Voedingswaarde | Per 100 g |
|---|---|
| Energetische waarde | 226 kJ/53 kcal |
| Vetten | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 10 g |
| Vezels | 2,7 g |
| Eiwitten | 0 g |
* Afkomstig uit de Biologische Landbouw.
| EAN Code | 3288131680101 |
| Vorm | Puree |
| Presentatie | Box |
| Capaciteit | 20 x 90 g |
Het merk ontdekken
