Vitabio Appel Pruim Peer Bio 4 knijpzakjes van 100 g
|
|
Levering tussen 3 en 4 dagen voor 6,50 € Gratis vanaf 49 € |
|
|
Levering tussen 3 en 6 dagen voor 7,95 € Gratis vanaf 89 € |
|
|
Levering tussen 2 en 3 dagen voor 11,95 € |
Vitabio Appel Pruim Peer Bio 4 knijpzakjes van 100 g is een biologische fruitmoes die de heerlijke smaak van appel en peer combineert met de natuurlijke voordelen van pruimen om een heerlijk tussendoortje te creëren dat van nature rijk is aan vezels.
Dankzij het praktische formaat, dat overeenkomt met een portie fruit, is deze fruitcombinatie perfect om overal mee naartoe te nemen en op elk moment van de dag van te genieten.
Deze unieke mix biedt een veelvoud aan gezondheidsvoordelen. Naast een heerlijke optie is het een natuurlijke bron van vezels, wat bijdraagt aan een goede darmtransit.
Naast de gezondheidsvoordelen onderscheidt dit product zich door zijn fruitige smaak en natuurlijke karakter. De combinatie van appel, pruim en peer biedt een unieke en authentieke smaakervaring, een tussendoortje dat zowel gezond als heerlijk is, perfect om kleine honger op een voedzame en smakelijke manier te stillen.
Zonder toegevoegde suikers.
Gecertificeerd Biologische Landbouw. Controle FR-BIO-01.
Geproduceerd in Frankrijk.
Het knijpzakje kan op kamertemperatuur bewaard worden.
Na opening kan het goed afgesloten knijpzakje 24 uur in de koelkast bewaard worden.
Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Appel uit Frankrijk* 77%, pruimenmoes* 12% (pruimen* 7%, water), peer* 11%.
* Ingrediënten afkomstig uit de Biologische Landbouw.
| Voedingswaardeanalyse | Per 100 g |
|---|---|
| Energetische waarde | 249 kJ/59 kcal |
| Vetten | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 13 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Vezels | 2,6 g |
| Eiwitten | 0,4 g |
| Zout | <0,01 g |
| EAN Code | 3288131120430 |
| Vorm | Puree |
| Presentatie | Box |
| Capaciteit | 4 knijpzakjes van 100 g |
Het merk ontdekken
