Ricola Zwarte Bes Snoepjes 50 g
|
|
Levering tussen 3 en 4 dagen voor 6,50 € Gratis vanaf 49 € |
|
|
Levering tussen 3 en 6 dagen voor 7,95 € Gratis vanaf 89 € |
|
|
Levering tussen 2 en 3 dagen voor 11,95 € |
Ricola Zwarte Bes Snoepjes 50 g zijn een heerlijke manier om te genieten van de weldaad van kruiden.
Deze snoepjes worden in Zwitserland gemaakt en bieden een fruitige smaak van zwarte bes in combinatie met de natuurlijke eigenschappen van kruiden.
Dankzij de unieke en traditionele formule is dit snoepje een ideale bondgenoot om de keel te verzachten en de adem te verfrissen. Gewaardeerd om zijn heerlijke smaak, staat het ook bekend om zijn verzachtende eigenschappen.
De exclusieve formule op basis van kruiden maakt het een ideale snack voor momenten waarop u uw keel wilt verfrissen.
Dankzij het traditionele Zwitserse recept en het gebruik van kwaliteitskruiden biedt het een unieke smaakervaring en echte voordelen voor het lichaam.
Gedurende de dag consumeren.
Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
Zoetstof (Isomalt), Voedingszuur (Citroenzuur), Natuurlijke aroma's, Extracten (0,5%) van het mengsel van 13 Ricola-kruiden, Concentraat van Zwarte Bes (0,3%), Kleurconcentraat van Vlierbes, Zoetstoffen (Steviolglycosiden uit Stevia, Thaumatine), Essentiële olie van pepermunt, Menthol.
| Voedingswaarden | Per 100 g |
|---|---|
| Energetische waarde | 989 kJ / 237 kcal |
| Vetten | 0 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 97 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| waarvan polyolen | 96 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| EAN Code | 7610700015483 |
| Vorm | Zoetigheden |
| Presentatie | Box |
| Capaciteit | 50 g |
Het merk ontdekken
