Ricola Menthol Snoepjes 50 g
|
|
Levering tussen 3 en 4 dagen voor 6,50 € Gratis vanaf 49 € |
|
|
Levering tussen 3 en 6 dagen voor 7,95 € Gratis vanaf 89 € |
|
|
Levering tussen 2 en 3 dagen voor 11,95 € |
Ricola Menthol Snoepjes 50 g zijn de ideale metgezel om je adem te verfrissen terwijl je geniet van een heerlijke mentholsmaak.
Geproduceerd in Zwitserland, bevat dit snoepje de verfrissende kracht van zorgvuldig geselecteerde natuurlijke planten.
Dankzij de unieke formule zorgt het voor een intens fris gevoel, terwijl de keel wordt verzacht voor onmiddellijk comfort.
De verfrissende smaak en smakelijke textuur maken het een ideale snack, die zowel dorstlessend als verkwikkend is. Dankzij het traditionele recept in combinatie met moderne productie, combineert dit snoepje authenticiteit en kwaliteit.
Praktisch en gemakkelijk overal mee naartoe te nemen, dit snoepje is uw dagelijkse bondgenoot voor een langdurig gevoel van welzijn.
Gedurende de dag consumeren.
Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
Zoetstof (isomalt), menthol, extract (0,2%) van eucalyptus en het Ricola-mengsel van 13 planten, etherische olie van eucalyptus, kleurend extract van spirulina, kleurend extract van wortel, zoetstof (steviolglycosiden uit Stevia).
| Voedingswaarden | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 981 kJ / 235 kcal |
| Vetten | 0 g |
| Verzadigde Vetzuren | 0g |
| Koolhydraten | 98 g |
| waarvan Suikers | 0 g |
| waarvan Polyolen | 98 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| EAN Code | 7610700015407 |
| Vorm | Zoetigheden |
| Presentatie | Box |
| Capaciteit | 50 g |
Het merk ontdekken
