Ricola Eucalyptus Bonbons 50 g
|
|
Levering tussen 3 en 4 dagen voor 6,50 € Gratis vanaf 49 € |
|
|
Levering tussen 3 en 6 dagen voor 7,95 € Gratis vanaf 89 € |
|
|
Levering tussen 2 en 3 dagen voor 11,95 € |
Ricola Eucalyptus Bonbons 50 g combineren de weldaden van eucalyptus met een exclusieve mix van 13 Zwitserse kruiden.
Ze zijn van nature rustgevend, verzachten de geïrriteerde keel, helpen de luchtwegen te bevrijden en zorgen voor een intense frisheid.
Praktisch om overal mee naartoe te nemen, ze bieden snelle verlichting en zorgen de hele dag voor een frisse adem.
Hun traditionele recept, ontwikkeld in Zwitserland, is gegarandeerd zonder kunstmatige kleur- of smaakstoffen.
Een ideale bondgenoot om de keel te verzachten, vrijer te ademen en dagelijks te genieten van een gevoel van natuurlijk welzijn.
Consumeer gedurende de dag.
Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
Zoetstof (isomalt), essentiële oliën van pepermunt en munt, essentiële olie van eucalyptus, extract (0,2%) van eucalyptus en het Ricola-mengsel van 13 kruiden, menthol, kleurend extract van spirulina, kleurend extract van wortel, zoetstof (steviolglycosiden uit Stevia).
| Voedingswaarden | Per 100 g |
|---|---|
| Energetische waarde | 986 kJ / 237 kcal |
| Vetten | 0 g |
| Verzadigde vetzuren | 0g |
| Koolhydraten | 98 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| waarvan polyolen | 98 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| EAN Code | 7610700015421 |
| Vorm | Zoetigheden |
| Presentatie | Box |
| Capaciteit | 50 g |
Het merk ontdekken
