Ricola Drop Bonbons 50 g
|
|
Levering tussen 3 en 4 dagen voor 6,50 € Gratis vanaf 49 € |
|
|
Levering tussen 3 en 6 dagen voor 7,95 € Gratis vanaf 89 € |
|
|
Levering tussen 2 en 3 dagen voor 11,95 € |
Ricola Drop Bonbons 50 g combineert de natuurlijke zoetheid van zoethout met de frisheid van 13 iconische kruiden, zorgvuldig gekweekt in de Zwitserse Alpen.
Naast het heerlijke genot helpt het de keel te verzachten en de adem te verfrissen, dankzij de natuurlijke eigenschappen van zoethout en alpenkruiden.
Een smakelijk alternatief voor klassieke snoepjes, dat welzijn en plezier combineert.
Perfect voor liefhebbers van drop en aanhangers van natuurlijke oplossingen, belichaamt het de Zwitserse expertise op het gebied van kruidensnoepgoed.
Suikervrij.
De gehele dag door consumeren.
Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
Koel en droog bewaren.
Zoetstof (Isomalt), Zoethoutwortelextract (2,1%), Extract (0,5 %) van Ricola's melange van 13 kruiden, Plantaardig vet (kokos), Ammoniumchloride, Kleurstof (karamel), Zoetstof (steviolglycosiden uit Stevia), Etherische olie van steranijs, Emulgator (lecithine (soja)), Menthol, Etherische oliën van pepermunt en munt.
| Voedingswaarden | Per 100 g |
|---|---|
| Energetische waarde | 990 kJ / 238 kcal |
| Vetten | 0,5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 96 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| waarvan polyolen | 96 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,31 g |
| EAN Code | 7610700612477 |
| Vorm | Zoetigheden |
| Presentatie | Box |
| Capaciteit | 50 g |
Het merk ontdekken
