Ricola Citroenmelisse bonbons 50 g
van Ricola
Box van 50 g
Prijs per Kg/L: 54,00 €
Artikel binnenkort beschikbaar
Het artikel wordt momenteel aangevuld in ons magazijn, schrijf u in voor onze beschikbaarheidsmelding om op de hoogte te worden gebracht.
De syntax van uw e-mailadres is onjuist.
Op voorraad
Thuisbezorging of in afhaalpunt
Vanaf 3 juni 2026
Alle bezorgwijzen bekijken
Land van levering:
|
|
Levering tussen 3 en 4 dagen voor 6,50 € Gratis vanaf 49 € |
|
|
Levering tussen 3 en 6 dagen voor 7,95 € Gratis vanaf 89 € |
|
|
Levering tussen 2 en 3 dagen voor 11,95 € |
+27 punten
aan loyaliteit dankzij dit product
Beschrijving
Gebruiksadvies
Samenstelling
Details
Beschrijving
Ricola Citroenmelisse bonbons 50 g zijn een heerlijke manier om te genieten van de weldaad van kruiden.
Dankzij de unieke en traditionele formule is dit snoepje een ideale bondgenoot om de keel te verzachten en de adem te verfrissen.
Gewaardeerd om zijn heerlijke smaak, staat het ook bekend om zijn verzachtende eigenschappen.
Gebruiksadvies
Gedurende de dag te consumeren.
Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
Indicatie: Verzacht de keel, verfrist de adem.
Samenstelling
Zoetstof (isomalt), voedingszuur (citroenzuur), extract (0,3%) van citroenmelisse en het Ricola 13-kruidenmengsel, natuurlijk citrusaroma, concentraat van wortel, zoetstoffen (steviolglycosiden uit stevia, thaumatine), etherische oliën van pepermunt en munt, menthol.
| Voedingswaarden | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 991 kJ / 238 kcal |
| Vetten | 0 g |
| Verzadigde vetzuren | 0g |
| Koolhydraten | 97 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| waarvan polyolen | 97 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Details
| EAN Code | 7610700015445 |
| Vorm | Zoetigheden |
| Presentatie | Box |
| Capaciteit | 50 g |
Het merk ontdekken
