Ladrôme Propolis Verzachtende Bio Snoepjes 50 g biedt talrijke voordelen voor het lichaam vanaf 6 jaar.
Dankzij propolis, bekend om zijn antioxiderende en verzachtende eigenschappen, bieden deze snoepjes een natuurlijke ondersteuning van de weerstand.
Honing brengt verzachtende en kalmerende kwaliteiten, terwijl geconcentreerde plantenextracten en essentiële oliën deze synergie aanvullen voor een globaal heilzaam effect.
De natuurlijke formule en samenstelling maken ze tot waardevolle bondgenoten voor het dagelijkse welzijn.
Gecertificeerd door FR-BIO-01, EU/niet-EU Landbouw.
Geproduceerd in Frankrijk.
Zuig op de propolis-snoepjes, tot 6 snoepjes per dag.
Vervangt geen gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl.
Bewaren op een droge plaats en beschut tegen licht, in de originele verpakking.
Buiten bereik van kinderen bewaren.
Afgeraden voor kinderen jonger dan 6 jaar.
Ingrediënten: rietsuiker*, ongeraffineerde tarwestroop* (gegarandeerd glutenvrij), honing* (15%), geconcentreerde extracten van propolis* (0,5%); van zonnehoed* (Echinacea purpurea, 0,6%) en salie* (Salvia officinalis, 0,4%), essentiële oliën van citroen* (Citrus limon, 0,2%) en eucalyptus* (Eucalyptus globulus, 0,3%), glansmiddel: carnaubawas*.
* Ingrediënten afkomstig uit de Biologische Landbouw.
| Gemiddelde Voedingswaarden | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 378 kcal/1606 kJ |
| Vetten | Sporen |
| Waarvan Verzadigde Vetzuren | Sporen |
| Koolhydraten | 95 g |
| Waarvan suikers | 75 g |
| Eiwitten | Sporen |
| Zout | Sporen |
| EAN Code | 3486330128879 |
| Vorm | Zoetigheden |
| Presentatie | Zakje |
| Capaciteit | 50 g |
Het merk ontdekken
Het merk Ladrôme biedt een assortiment producten op basis van planten.
Het merk is gevestigd in de Drômevallei en profiteert van een ideale omgeving om planten te oogsten die barsten van de actieve ingrediënten (zonnig klimaat en gevarieerde flora).
Ladrôme is een merk dat zich inzet voor biologische landbouw om het milieu en de plantensoorten te respecteren. Deze toewijding wordt ook weerspiegeld in de keuze van de materialen die worden gebruikt voor de verpakking van de producten.
Dankzij de Ladrôme producten krijg je natuurlijke antwoorden op de specifieke behoeften van je lichaam.
