Good Goût Plantaardig Zuivelalternatief op basis van Rijst Perzik Framboos vanaf 6 maanden Bio 4 knijpzakjes van 85 g
Good Goût Plantaardig Zuivelalternatief op basis van Rijst Perzik Framboos vanaf 6 maanden Bio 4 knijpzakjes van 85 g is babyvoeding op basis van fruitpuree en rijstdrank.
Dit zuivelalternatief op basis van rijst, perzik en framboos biedt een smakelijk en gezond alternatief voor een lekker tussendoortje. Het laat de baby nieuwe smaken ontdekken, als dessert of als vieruurtje.
Het handige formaat en de recyclebare kartonnen verpakking maken het een ideaal tussendoortje voor onderweg.
De romige textuur en de delicate smaak van perzik en framboos maken het een geliefde optie voor het hele gezin.
Bovendien maakt de zuivelvrije en lactosevrije samenstelling het geschikt voor een breder publiek, inclusief mensen met lactose-intolerantie.
Zonder toegevoegde suikers.
Gecertificeerd Biologische Landbouw. Controle FR-BIO-10.
Geproduceerd in Frankrijk.
Geen suiker toevoegen.
Zolang de baby niet alleen kan eten, het product in een lepel of kommetje gieten.
Laat de baby niet met de dop spelen.
Laat het kind niet zonder toezicht achter.
Het knijpzakje niet direct in de magnetron plaatsen.
Voor opening op kamertemperatuur bewaren.
Na opening kan het goed afgesloten knijpzakje 24 uur in de koelkast worden bewaard.
44% bio perzik, 24,6% bio rijstdrank (water, bio rijst), 16,7% bio banaan, 12% bio framboos, 2,5% bio rijstbloem, bio citroensapconcentraat.
| Gemiddelde Voedingswaarden | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 231 kJ / 54 kcal |
| Vetten | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 7,3 g |
| Voedingsvezels | 1,2 g |
| Eiwitten | 0,9 g |
| Zout | 0 g |
| Natrium | 0 g |
| EAN Code | 3760269312784 |
| Vorm | Puree |
| Presentatie | Karton |
| Capaciteit | 4 knijpzakjes van 85 g |
Het merk ontdekken
Good Goût, een 100% biologisch merk, heeft zich geleidelijk gevestigd als een van de leiders op het gebied van biologische babyvoeding. Het bedrijf biedt gerechten en snacks die bereid zijn met biologisch geteelde ingrediënten, met een groot aandeel groenten en fruit. De moderne, kleurrijke en leuke Good Goût-producten zijn verpakt in gemakkelijk mee te nemen, nomadische verpakkingen zonder bisfenol A. Vind Good Goût producten op Cocooncenter, waaronder de vegetal-brew haver, aardbei en banaan, maar ook kant-en-klare maaltijden groene-bonen-rund of wortelen-kip-boer.
