3 = -20%
Good Goût Le Petit Déj Bosbes vanaf 6 maanden Biologisch 70 g
Good Goût Le Petit Déj Bosbes vanaf 6 maanden Biologisch 70 g is een concentraat van smaken en voordelen om de dag goed te beginnen.
Met zijn 99,9% fruit biedt dit heerlijke tussendoortje een authentieke en gezonde smaakervaring.
Het handige formaat is ideaal voor drukke ochtenden of voor onderweg.
Dit ontbijt met heerlijke tonen van bosbes zit boordevol goeds. Zonder toegevoegde suikers, het behoudt het evenwicht van de baby en geeft de nodige energie om de dag tegemoet te treden.
De rijkdom aan fruit biedt een concentraat van essentiële vitaminen en voedingsstoffen om de vitaliteit te stimuleren.
Zonder toegevoegde suikers.
Gecertificeerd Biologische Landbouw. Controle FR-BIO-10.
Geproduceerd in Frankrijk.
Zolang de baby niet zelfstandig kan eten, giet de puree in een lepel of in een kommetje.
Bewaren op kamertemperatuur voor opening en gedurende 48 uur in de koelkast na opening.
Laat kinderen jonger dan 36 maanden niet zonder toezicht met de dop spelen.
Plaats het knijpzakje nooit direct in de magnetron.
58,3% biologische banaan, 24% biologische bosbes, water, 1,3% biologische rijstbloem, 1% biologische plantaardige oliën (biologische oliezuurrijke zonnebloemolie, biologische linolzuurrijke zonnebloemolie, biologische koolzaadolie, biologische lijnzaadolie), biologisch citroensapconcentraat.
| Gemiddelde voedingswaarden | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 337 kJ/80 kcal |
| Vetten | 1,2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Voedingsvezels | 1,7 g |
| Eiwitten | 1,0 g |
| Zout | 0 g |
| Natrium | 0 g |
| EAN Code | 3760269310193 |
| Vorm | Puree |
| Presentatie | Fles |
| Capaciteit | 70 g |
Het merk ontdekken
Good Goût, een 100% biologisch merk, heeft zich geleidelijk gevestigd als een van de leiders op het gebied van biologische babyvoeding. Het bedrijf biedt gerechten en snacks die bereid zijn met biologisch geteelde ingrediënten, met een groot aandeel groenten en fruit. De moderne, kleurrijke en leuke Good Goût-producten zijn verpakt in gemakkelijk mee te nemen, nomadische verpakkingen zonder bisfenol A. Vind Good Goût producten op Cocooncenter, waaronder de vegetal-brew haver, aardbei en banaan, maar ook kant-en-klare maaltijden groene-bonen-rund of wortelen-kip-boer.
