Esprit Bio Kurkuma Strooipoeder Bio 200 g
|
|
Levering tussen 3 en 4 dagen voor 6,50 € Gratis vanaf 49 € |
|
|
Levering tussen 3 en 6 dagen voor 7,95 € Gratis vanaf 89 € |
|
|
Levering tussen 2 en 3 dagen voor 11,95 € |
Esprit Bio Kurkuma Strooipoeder Bio 200 g is geselecteerd om over uw voeding te strooien.
Kurkuma draagt bij aan het comfort van uw gewrichten en aan een comfortabele spijsvertering.
Veganistisch.
Gecertificeerd Biologische Landbouw. Controle ES-ECO-019-CT.
Om optimaal te profiteren van alle deugden van kurkuma, wordt het aanbevolen om een paar theelepels per dag over uw gerechten te strooien of door uw dranken te mengen.
Bij voorkeur consumeren met zwarte peper, wat de opname van kurkuma bevordert.
Afgeraden voor mensen die antistollingsmiddelen gebruiken.
Te consumeren als onderdeel van een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl.
De zak na opening goed sluiten.
Op een koele, droge plaats bewaren, beschermd tegen licht.
100% Kurkumapoeder*
*Ingrediënt uit de biologische landbouw
| Gemiddelde voedingswaarde per bestanddeel | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 288 kcal/1212 kJ |
| Vetten | 0,6 g |
| waarvan Verzadigde vetzuren | 0,01 g |
| Koolhydraten | 51,7 g |
| waarvan Suikers | 2,6 g |
| Voedingsvezels | 24,4 g |
| Eiwitten | 8,1 g |
| Zout | < 0,05 g |
| EAN Code | 3160920773341 |
| Vorm | Poeder |
| Presentatie | Doypack |
| Capaciteit | 200 g |
Het merk ontdekken
Geniet op natuurlijke wijze van de voordelen van planten met het merk Esprit Bio! In de vorm van ruwe plantensappen, extracten, infusies of tabletten, zijn de producten van Esprit Bio gecertificeerd Biologisch, Veganistisch, geformuleerd zonder chemische toevoegingen of overbodige elementen. Vind de must-have producten van het merk in onze Cocooncenter-winkel, waaronder biologische verbenabladeren om te gebruiken als aftreksel, groene thee en guarana om te drinken of harpagophytum-capsules om te helpen bij gewrichtswelzijn. Je zult het heerlijk vinden om voor jezelf te zorgen!
