Epycure Lipo-Sculpting Poeder 79 g
|
|
Levering tussen 3 en 4 dagen voor 6,50 € Gratis vanaf 49 € |
|
|
Levering tussen 3 en 6 dagen voor 7,95 € Gratis vanaf 89 € |
|
|
Levering tussen 2 en 3 dagen voor 11,95 € |
Epycure Lipo-Sculpting Poeder 79 g vormt een natuurlijke oplossing om de vetopslag te beperken en tegelijkertijd de spierontwikkeling te ondersteunen.
Dit poeder combineert erkende plantenextracten en essentiële aminozuren om een strakker figuur en een actief metabolisme te bevorderen.
- Morosil®, een extract van Moro-sinaasappel, is rijk aan anthocyanen en flavonoïden met antioxiderende eigenschappen.
Het is klinisch onderzocht op zijn effecten op de vermindering van vetmassa en de ophoping van lipiden, door in te werken op genen die betrokken zijn bij adipogenese. - Guarana, een natuurlijke bron van cafeïne, stimuleert de lipolyse, oftewel de afbraak van opgeslagen vetten.
- BCAA's (leucine, isoleucine, valine) bevorderen de spiergroei en het spierherstel en dragen bij aan de omzetting van vetten in energie.
Met zijn frisse en fruitige frambozensmaak past dit poeder gemakkelijk in de dagelijkse routine, voor, tijdens of na de training.
Het biedt een complete aanpak om de lichaamssamenstelling te verbeteren, door fysieke prestaties, tonus en welzijn te combineren.
Veganistisch.
100% ingrediënten van natuurlijke oorsprong.
Geproduceerd in Frankrijk.
Los een portie van 2,6 g poeder per dag op, wat gelijk staat aan een maatschepje (meegeleverd in de zak), in een glas water.
De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden.
Te consumeren als onderdeel van een dieet met een gecontroleerde calorie-inname.
Bevat cafeïne.
Niet aanbevolen voor personen onder de 18 jaar, zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven, of personen die gevoelig zijn voor cafeïne (10,4 mg per dagelijkse dosis van 2,6 g).
Niet consumeren bij maag- of darmzweren, hartaandoeningen (aritmie, hypertensie) of hyperthyreoïdie.
Vraag bij medicijngebruik om medisch advies.
Voedingssupplementen moeten worden gebruikt als onderdeel van een gezonde levensstijl en mogen niet worden gebruikt als vervanging voor een gevarieerde voeding.
Buiten bereik van kinderen houden.
Bewaren op kamertemperatuur, op een schone en droge plaats.
BCAA 2.1.1 getitreerd in L-leucine, L-isoleucine, L-valine, extract van Moro-sinaasappelvrucht (Citrus Sinensis Var Moro), natuurlijke aroma's, guarana-zaadextract (Paullinia Cupana Kunth), zoetstof: steviolglycosiden.
| Samenstelling | Voor een dosis van 2,6 g |
|---|---|
| Morosil (extract van Moro-sinaasappel) | 400 mg |
| BCAA | 2 g |
| waarvan leucine | 1 g |
| waarvan isoleucine | 0,5 g |
| waarvan valine | 0,5 g |
| Guarana-extract | 40 mg |
| EAN Code | 3770036960063 |
| Vorm | Poeder |
| Presentatie | Zakje |
| Capaciteit | 79 g |
Het merk ontdekken
