Dukan Vinaigrette met Appelazijn 350 ml
|
|
Levering tussen 3 en 4 dagen voor 6,50 € Gratis vanaf 49 € |
|
|
Levering tussen 3 en 6 dagen voor 7,95 € Gratis vanaf 89 € |
|
|
Levering tussen 2 en 3 dagen voor 11,95 € |
Dukan Vinaigrette met Appelazijn 350 ml is een subtiele combinatie van balsamicoazijn, appelazijn en grove mosterd.
Het is een unieke vinaigrette die profiteert van de erkende deugden van appelazijn.
Het bijzondere kenmerk ligt in het vermogen om de opname van suiker in het bloed te remmen en de insulineafscheiding te verminderen, wat bijdraagt aan de preventie van overgewicht en diabetes.
Dankzij de aanwezigheid van appelpectine tijdens de fermentatie onderscheidt appelazijn zich duidelijk van alle andere azijnsoorten en biedt het unieke en waardevolle eigenschappen.
Naast het verrijken van uw gerechten, stelt deze vinaigrette u in staat om te genieten van de voordelen van appelazijn, bekend om zijn regulerende eigenschappen voor de bloedsuikerspiegel en zijn ondersteuning bij een gezond gewichtsbeheer.
Koel en donker bewaren tussen 2°C en 6°C, maximaal 1 maand houdbaar na opening.
Water, Appelazijn* (25%), Koolzaadolie (25%), Balsamicoazijn uit Modena* (10%) (Wijnazijn*, Geconcentreerde Druivenmost, Kleurstof: E150d*), Grove Mosterd (7%) (Alcoholazijn, Mosterdzaden, Water, Zout).
*Bevat sulfieten.
| Voedingswaarden | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1072 kJ/248 kcal |
| Vetten | 26 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1,9 g |
| Koolhydraten | 2,9 g |
| waarvan suikers | 2,6 g |
| Voedingsvezels | 0 g |
| Eiwitten | 0,7 g |
| Zout | 0,4 g |
| EAN Code | 3760151011757 |
| Vorm | Vloeistof |
| Presentatie | Fles |
| Capaciteit | 350 ml |
Het merk ontdekken
Dukan producten stellen je in staat om een gezond en evenwichtig dieet te volgen met gevarieerde en smakelijke opties. Vind onze assortimenten bij Cocooncenter.
